Game Demos
A-B-C-D-E-F-G-H-I-J-K-L-M-N-O-P-Q-R-S-T-U-V-W-X-Y-Z-0123...
Genre : Simulatie 25 mei 2008

Bus Simulator demo

Uitgever: Avanquest Software
Ontwikkelaar: Avalanche Studios

Screenshot van de Bus Simulator demo
klik om te vergroten
Na racesimulators, vliegsimulators, treinsimulators en bootsimulators kun je je nu uitleven op een bus. Hoewel, uitleven; het is uiteraard te de bedoeling de passagiers zo veilig mogelijk op te pikken en af te zetten, terwijl je rekening houdt met de tijdsdruk. Doe je je best, dan krijg je genoeg geld binnen voor betere bussen en rijd je maar raak, dan zul je een andere simulator moeten uitkiezen.
Statistieken:
Aantal downloads: 51893
Gemiddeld: 23 per dag
Grootte: 171.00 MB
Systeemeisen:
1,7 GHz processor
512 MB RAM
128 MB videokaart
2,0 GB harde schijfruimte
Muis, toetsengbord
Windows 2000/XP/Vista
DirectX 9.0c
Reacties
Ga naar pagina: 1
Gepost door RockMan op zondag 25 mei, 2008 om 20:10:21 quote

GN "Commander"

1182 posts
haha, even proberen
Gepost door pepijn112 op zondag 25 mei, 2008 om 20:38:37 quote

Prince of Persia

154 posts
lol, voor als je niks te doen hebt
Gepost door Lashrom op zondag 25 mei, 2008 om 20:42:42 quote

GN "Sickness"

2886 posts
Ik heb niks te doen dus probeer ik het wel even.
Gepost door Dman op zondag 25 mei, 2008 om 20:44:12 quote

Pacman

56 posts
Even kijken.
Gepost door Ika Q op zondag 25 mei, 2008 om 20:44:56 quote

GN "Sickness"

3915 posts
Let er wel op, dat de demo duits vertaald is.
Gepost door nickykolkie op zondag 25 mei, 2008 om 21:14:31 quote

GN "Commander"

1342 posts
lijkt me wel grappig
Gepost door Feyenoordforever op zondag 25 mei, 2008 om 21:16:12 quote

Pacman

75 posts
Dit spel is al een tijdje uit in Duitsland, en het is echt slecht. Zelfs met een goed systeem kan je niet op hoogste settings spelen. Slecht geoptimaliseerd, slechte GFX, slechte gameplay.
Gepost door nickykolkie op zondag 25 mei, 2008 om 21:29:03 quote

GN "Commander"

1342 posts
ow ik stop hem meteen dankje
Gepost door xizaaR op zondag 25 mei, 2008 om 21:31:23 quote

GN "Ultima"

1932 posts
Lashrom schreef:
Ik heb niks te doen dus probeer ik het wel even.

Gepost door Ruudjee op zondag 25 mei, 2008 om 22:05:48 quote

GN "Sickness"

2006 posts
Feyenoordforever schreef:
Dit spel is al een tijdje uit in Duitsland, en het is echt slecht. Zelfs met een goed systeem kan je niet op hoogste settings spelen. Slecht geoptimaliseerd, slechte GFX, slechte gameplay.

Helemaal gelijk. Ik had de hele versie ehm.. 'gekocht via internet zonder te betalen' en hij zoog echt ballen. Besturing werkte niet, een 8800GTS kon de hoogste settings niet aan en de anti alias daar ga ik niet eens woorden aan vuil maken. Klopt helemaal wat je zegt.

Gepost door Lashrom op zondag 25 mei, 2008 om 22:54:04 quote

GN "Sickness"

2886 posts
Ik zag dat de installatie in het Duits was, dus ik stopte het meteen
Gepost door DutchGamer-W- op maandag 26 mei, 2008 om 01:48:08 quote

GN "Sickness"

5980 posts
Is het wel slim om dit soort games te maken en uit te brengen??? Want het is juist dit soort simulator's dat teroristen helpen voor training en een bom te laten exploderen of voor kapingen Want ga maar na.. ik weet zeker dat zonder deze simulators 9/11 nooit is gebeurd !!
Gepost door Soviet OsakaHugger op maandag 26 mei, 2008 om 07:25:20 quote

Sub Zero

321 posts
Zeg er is tog al zo een spel ? "Bus Driver". Nja dat moet wel .. want die heb ik
Gepost door LXZ-76 op maandag 26 mei, 2008 om 07:29:02 quote

GN "Commander"

1127 posts
Gamer4Ever-NL schreef:
Is het wel slim om dit soort games te maken en uit te brengen??? Want het is juist dit soort simulator's dat teroristen helpen voor training en een bom te laten exploderen of voor kapingen Want ga maar na.. ik weet zeker dat zonder deze simulators 9/11 nooit is gebeurd !!

Zonder simulatoren was 9/11 ook gewoon door gegaan, die kapers hadden echte vlieglessen, simulatoren hebben hier niets mee te maken.

OT: het onderwerp van deze game lijkt me sowieso al bagger.

Gepost door )GN(-Erik op maandag 26 mei, 2008 om 09:31:29 quote

GN "Sickness"

4286 posts
Waarneer komen er eigenlijk weer eens nieuwe Flight games??
Gepost door GraveDevil op maandag 26 mei, 2008 om 14:37:33 quote

GN "Soviet"

3434 posts
RockMan schreef:
haha, even proberen

Niks voor jou, als ik het zo zie is het veel te seruis, en moet je je er veel te veel voor inspannen omdat het deutsch is

Gepost door Capp op maandag 26 mei, 2008 om 16:04:24 quote

GN "Commander"

1024 posts
Lashrom schreef:
Ik zag dat de installatie in het Duits was, dus ik stopte het meteen

Jep dat hadden jullie wel ff kunnen zeggen

EDIT: Ik heb gespeeld.. Wat een lelijke graphics

Gepost door rocksteen op maandag 26 mei, 2008 om 16:47:54 quote

Sub Zero

347 posts
ik heb de engelse demo gespeeld en ik zech je die spel is met drie woorden te beschrijven: hij is kut
Gepost door michelvosje op maandag 26 mei, 2008 om 23:00:27 quote

Prince of Persia

101 posts
Als ik dit zo zie, dan doet het me meteen denken aan l18 wheels of steel Inplaats van bussen moet je dan met vrachtwagens rijden. En je moest dan soms letterlijk 3 uur rijden tot je bij de plaats van bestemming was...
Gepost door robineter op woensdag 28 mei, 2008 om 16:30:36 quote

Prince of Persia

105 posts
he verek ik heb niets te doen dankje voor de Tip!!
Gepost door Robbieman op dinsdag 10 juni, 2008 om 16:24:40 quote

n00b

7 posts
Gamer4Ever-NL schreef:
Is het wel slim om dit soort games te maken en uit te brengen??? Want het is juist dit soort simulator's dat teroristen helpen voor training en een bom te laten exploderen of voor kapingen Want ga maar na.. ik weet zeker dat zonder deze simulators 9/11 nooit is gebeurd !!

hahahaha nou maar hopen dat er geen scootmobiel simulater komtXD

ik hou echt niet van dit soort games echt troep , geef mij maar een game waar je lekker kan knallen

Gepost door Pimkingetje op donderdag 12 juni, 2008 om 17:24:17 quote

GN "Die Hard"

906 posts
Kan niet!!! BBA is in staking or!
Gepost door rionrace op zondag 15 juni, 2008 om 20:19:07 quote

Pong

35 posts
Ik vindt hem wel leuk en ik zal graag de full versie downloaden !@!@#!#!!!!!! JAAAAA ik vindt hem wel VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Gepost door spartacus op maandag 16 juni, 2008 om 16:23:10 quote

Pong

32 posts
ff proberen
Gepost door spartacus op maandag 16 juni, 2008 om 16:24:00 quote

Pong

32 posts
lekkere snelle download
Gepost door faysaltje op zondag 22 juni, 2008 om 23:49:42 quote

n00b

1 posts
spartacus schreef:
ff proberen

Gepost door Molukker op dinsdag 24 juni, 2008 om 10:23:48 quote

Pong

25 posts
Deze is zo saai. En idd stom. Duits? Sheiße.
Gepost door jorryboy op woensdag 25 juni, 2008 om 20:09:33 quote

n00b

13 posts
Gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap
Gepost door fenderguitarman op woensdag 23 juli, 2008 om 23:22:12 quote

n00b

7 posts
mijne is nederlands met 25 verschillende bussen en goede graphics
Gepost door atzekil op vrijdag 12 september, 2008 om 20:02:45 quote

Prince of Persia

120 posts
lijkt me wel vet alleen gaat traag want ze haden maar een boletjes met dowloaden
Gepost door A7XsynG op vrijdag 19 september, 2008 om 17:58:04 quote

Prince of Persia

137 posts
pepijn112 schreef:
lol, voor als je niks te doen hebt

haha, precies, dis egt soon game die je speelt als je alles al gehad hebt en niks meer weet

Gepost door gijs8888 op woensdag 24 september, 2008 om 16:57:52 quote

Prince of Persia

155 posts
LXZ-76 schreef:
Gamer4Ever-NL schreef:
Is het wel slim om dit soort games te maken en uit te brengen??? Want het is juist dit soort simulator's dat teroristen helpen voor training en een bom te laten exploderen of voor kapingen Want ga maar na.. ik weet zeker dat zonder deze simulators 9/11 nooit is gebeurd !!

Zonder simulatoren was 9/11 ook gewoon door gegaan, die kapers hadden echte vlieglessen, simulatoren hebben hier niets mee te maken.

OT: het onderwerp van deze game lijkt me sowieso al bagger.

Dit lijkt me niet ik denk dat die kapers helemaal geen lessen hebben gehad maar dat die gewoon dat vliegtuig hebben gekaamp en geprobeerd.

Gepost door atzekil op dinsdag 21 oktober, 2008 om 14:34:46 quote

Prince of Persia

120 posts
saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Gepost door nfsgek op zondag 16 november, 2008 om 09:24:31 quote

Pacman

59 posts
atzekil schreef:
saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
je hebt geleik.

Gepost door Gamestyler op woensdag 3 december, 2008 om 14:58:11 quote

n00b

8 posts
Wat mot je hier doen (met dit spel ?)
Gepost door willem1992 op woensdag 21 januari, 2009 om 11:49:20 quote

n00b

2 posts
ik kom er geen eens op het spel
Gepost door davidcheng op vrijdag 10 april, 2009 om 08:09:51 quote

n00b

3 posts
wtf hij doet het aleen als ik wil ''inloggen'' dan komt er zo'n kankerbordje te staan van CityBus.exe werkt niet meer...
Gepost door dravile op maandag 18 mei, 2009 om 16:56:05 quote

Pacman

93 posts
is dit een 60min. demo?!?
Gepost door CrazyBee op donderdag 24 september, 2009 om 20:43:45 quote

Pacman

94 posts
als t nou free ride was dan zou ik m downloaden xD
Gepost door sjoerd14bakker op donderdag 8 oktober, 2009 om 14:27:33 quote

n00b

5 posts
zoo leer ik nog eens duits
Gepost door Dimbo op donderdag 7 januari, 2010 om 07:38:08 quote

Sonic

273 posts
Nou, dit is leukk..
Gepost door TheKingOfSimulators op woensdag 10 februari, 2010 om 20:11:03 quote

n00b

3 posts
[b]Lijkt me wel een leuke game , Maar echt kopen , Nee Maar jullie zeggen dat het Gaar is enz. ? Ik donwload hem .!

Ps : Ik speel EuroTruckSimulator Die is hard !!

Gepost door brampiie op woensdag 17 februari, 2010 om 16:04:16 quote

n00b

1 posts
ik kan bus simulator niet downloaden er staat binnen enkele seconden gaat het van start en ik zit nu al een half uur aan het wachten
Gepost door nickkoe123 op donderdag 25 februari, 2010 om 14:29:24 quote

n00b

3 posts
RockMan schreef:
haha, even proberen

bus simolator doet het voor geen ene meter hij start op en dondert weer uit...

Gepost door nickkoe123 op zondag 28 februari, 2010 om 11:53:30 quote

n00b

3 posts
hoe moet je de rolstoel lift naar beneden krijgen a.u.b geef me tips
Gepost door GTADemon op vrijdag 7 mei, 2010 om 14:33:22 quote

n00b

2 posts
heb de demo nu ziet er idd lelijk uit maar ik wil t toch ff proberen

kom meteen al op een probleem

ksta buiten de bus en moet naar binnen f5 werkt niet en geen enkele andere knop om de bus te openen iemand die me kan helpen??

Gepost door GTADemon op zaterdag 8 mei, 2010 om 00:12:08 quote

n00b

2 posts
rocksteen schreef:
ik heb de engelse demo gespeeld en ik zech je die spel is met drie woorden te beschrijven: hij is kut

hoe kom je in de bus dan met de demo? f5 werkt niet bij mij op geen enkele manier trouwens ik wil t ook wel is proberen xD

Gepost door renaliboy op donderdag 3 juni, 2010 om 16:11:10 quote

n00b

4 posts
Hij is echt heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel saai als je te hard remt vallen alle mensen en ze gillen
Gepost door RoyPwnz op zondag 18 september, 2011 om 09:36:02 quote

n00b

1 posts
Aargh... Als ik wil inloggen staat er : CityBus.exe werkt niet meer.
Ga naar pagina: 1
Inloggen
Zoeken

Zoek resultaten:

Advertentie
Aflevering 236 - de week van de Xbox One, zaterdag 06 september 2014
Prijsvraag: Win de Hyrule Warriors Limited Edition
GN Kalender: September 2014
Download GamersNET nu op je iPhone
Advertentie

Meest gedownloade demos