Auteur : Remco Molenaar vrijdag 27 juni 2008 om 09:48:10

Voel je thuis op nieuwe beelden van Home

Home is inmiddels al vaak geplaagd door uitstel, maar eind dit jaar moet het dan eindelijk zover zijn. Om het wachten voor een aantal van jullie een beetje te verzachten hebben we vandaag een serie nieuwe foto's van een presentatie voor je.



Home is een virtuele ontmoetingsplek voor online PS3-gamers. Het lijkt op het eerste gezicht een klein beetje op de Mii's die je kunt maken met de Wii, maar Home gaat veel verder dan dat. Je kunt hier bestanden delen, emoties delen, voicechatten, winkelen en zelfs je eigen virtuele woning inrichten met een eigen personage dat je van top tot teen zelf kunt aanpassen. Voel je je een beetje eenzaam? Dan kun je zo bij een vriend op bezoek gaan. Heb je zin in een arcadespelletje? Dan houdt niemand je tegen om naar een arcadehal te gaan.

Zo kan je ook clan-meetings afspreken in de virtuele woning van een vriend of vriendin en samen met anderen een zelfgemaakt filmpje kijken op een mooie Bravia-tv. Daarnaast kan je vanuit Home ook gemakkelijk demo's downloaden via het PlayStation Network. Kortom, bijna alles is mogelijk in Home.

Home zal eind 2008 te downloaden zijn voor de PlayStation 3.

  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
  • {GAME_TITEL} screenshot nr.
Reacties
Ga naar pagina: 1
Gepost door nickykolkie op vrijdag 27 juni, 2008 om 09:54:55 quote

GN "Commander"

1330 posts
lijkt me echt leuk
Gepost door Gamer4Ever-NL op vrijdag 27 juni, 2008 om 09:56:27 quote

GN "Sickness"

3831 posts
wow kan niet wachten. Hoe groot zou heel het Home nou eigelijk zijn want er zijn veel PS3 bezitters over de hele wereld. Of is het net als de groote van de wow wereld? en hoe is het te koop
Gepost door Silverblade op vrijdag 27 juni, 2008 om 09:56:54 quote

Sonic

202 posts
Net zoiets als SecondLife dus... ik vind zulk soort dingen nogal saai

Ik speel liever gewoon een shooter met mn vrienden via de headset, dan ben je toch ook niet eenzaam?

Gepost door NightHawk op vrijdag 27 juni, 2008 om 10:05:40 quote

GN "Die Hard"

859 posts
Gamer4Ever-NL schreef:
wow kan niet wachten. Hoe groot zou heel het Home nou eigelijk zijn want er zijn veel PS3 bezitters over de hele wereld. Of is het net als de groote van de wow wereld? en hoe is het te koop

Ten eerste is het geen spel maar een service dus hij is gratis. En in elke ruimte zit je met maximum 60 andere spelers dus het is niet dat je met alle ps3-spelers in 1 ruimte gaat zitten. Daarmee kan je dan wel kiezen (denk ik toch) welke spelers er in een ruimte zitten, dus wil je graag een game motorstorm opstarten dan zal je wrs in een ruimte komen te zitten met mensen die motorstorm hebben.

Gepost door Eggie124 op vrijdag 27 juni, 2008 om 12:08:54 quote

GN "Die Hard"

832 posts
ziet er leuk uit. Maar van mij hoeft dit persoonlijk niet. Ik vind het persoonlijk veel leuker een game op te starten en gwn online tegeen meteen de goede spelers met de zelfde game. Klaar geen moeilijk gedoe.. chatten met anderen hoeft van mij niet het gaat mij om de game.. sims is er genoeg! En als ik minigames tegen anderen wil spelen als pool ect.. dan koop ik dat wel in de vorm van xbox live arcade.. nee ik ben nog steets blij met het huidige systeem van MS dat doet het prima en vermaak ik me meer dan genoeg mee!
Gepost door Hardcoregamer™ op vrijdag 27 juni, 2008 om 12:17:06 geband quote

GN "Sickness"

2489 posts
moet je voor die spullen betalen dus voor meubels?
Gepost door teuntjuh op vrijdag 27 juni, 2008 om 14:05:04 quote

Pong

29 posts
waarschijnlijk wel, is altijd zo bij dat soort spellen... kdoe ook meestal shooters.
Gepost door ps3 gek op vrijdag 27 juni, 2008 om 15:29:53 quote

GN "Sickness"

2075 posts
noell2802 schreef:
moet je voor die spullen betalen dus voor meubels?

Volgens mij zijn er gewoon standaard meubels en kledingstukken, maar voor degene die opwillen vallen met aparte kleding, een grotere woning en meerdere meubels, grotere tv's enz. dan kun je die kopen in de playstationstore. Ik heb ook trailers gezien op youtube waar je gewoon naar een winkel toe liep en je kon dan meteen (met echt geld) nieuwe kledingstukken kopen. Dit is nioet alleen een losstaande game, ook zal het volgens mij zo worden gemaakt dat je direct uit home met andere spelers een game kunt starten, toch? LittleBigPlanet zou toch ook zoiets krijgen?

Gepost door gappower op vrijdag 27 juni, 2008 om 15:43:15 quote

GN "Commander"

1375 posts
domdomdom
Gepost door ricklolps3 op vrijdag 27 juni, 2008 om 18:04:34 quote

GN "Die Hard"

699 posts
mooi
Gepost door jungler op vrijdag 27 juni, 2008 om 18:36:14 quote

GN "Ultima"

1706 posts
ziet er fijn uit mensen uitnodigen in je eigen gepimpte kamer maar hoe kom je hier aan geld om dingen te kopen in het spel ?
Gepost door Koen op vrijdag 27 juni, 2008 om 20:35:04 quote

GNC Member

1483 posts
Ziet er tot nu toe leuk uit. We zullen zien wat het wordt
Ga naar pagina: 1
Inloggen
Zoeken

Zoek resultaten:

Advertentie
Aflevering 116 - met Sander als invaller!, zaterdag 12 mei 2012
GN Examenhulp: alle tips op een rijtje
Prijsvraag: win een Datura handplant inclusief de game
Advertentie
Poll : Dedicated handhelds

Handhelds waar je enkel op kunt gamen zijn achterhaald

Eens

46%
Oneens
54%

Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 83 stemmen.