GamersNET.nl V4 Logo
GamersNET.nl V4 Games
Auteur : Dax Pegels dinsdag 9 februari 2010 om 11:11:38

Square-Enix registreert Deus Ex: Human Revolution

Square-Enix heeft een nieuwe Deus Ex geregistreerd, namelijk Deus Ex: Human Revolution. Tenminste Square-Enix heeft dit in Europa gedaan, maar wat dat precies inhoudt, is nog onbekend. Het kan misschien zijn dat het te maken heeft met Deus Ex 3.

Waarschijnlijk zal Human Revolution de officiële titel van Deus Ex 3 zijn, maar het kan ook gemakkelijk een losstaande game of iets anders zijn. Hier is echter nog maar weinig over bekend, dus we zullen nog even moeten afwachten op meer nieuws. In november hebben we voor het laatst iets gehoord van Deus Ex 3, toen kondigde Eidos Montreal aan dat Square-Enix de cinematics voor de game aan het ontwikkelen was.

Deus Ex 3 logo


In Deus Ex 3 wordt de wereld geregeerd door grote bedrijven die machtiger zijn geworden dan regeringen wereldwijd. Er zijn samenzweringen die deze bedrijven tegen elkaar op zetten. Het werk van Adam Jensen, de hoofdpersoon, wordt aangevallen en dan begint het verhaal. Het is gezegd dat de belangrijkste vijand lijkt op Jensen.

Tevens is bekend geworden dat er squad-based gameplay betrokken is bij de nieuwe Deus Ex. Een aantal A.I. soldaten staan aan jou kant en luisteren naar jou orders. Ook vrouwen zullen een grote rol spelen. Sommige zullen je helpen, andere zullen je verleiden en bedriegen. Dat zal afhangen van jouw acties in de game. Er zullen ook bossfights zijn. De moeilijkheidsgraad daarvan is evens afhankelijk van je voorgaande acties.

Deus Ex 3 verschijnt op een nog onbekende datum, voor de PC, PlayStation 3 en de Xbox 360

Reacties

Ga naar pagina:
Nog geen reacties

Inloggen

Zoeken

Advertentie
Aflevering 11, zaterdag 13 maart 2010
Nieuwe prijsvraag: Win Metro 2033 inclusief exclusieve zippo
Prijsvraag: GamersNET geeft 500 Blur bèta codes weg!

Poll : Wat te doen in het voorjaar

Het is voorjaar, misschien zelfs vakantie, dus dan ga ik...

Nog meer gamen

57%
Lekker op wintersport
9%
Veel werken om te sparen voor games
7%
Druk bezig met huiswerk
12%
Gewoon aan het werk zoals altijd
16%

Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 825 stemmen.