|
Auteur : Tom Kauwenberg
donderdag 10 februari 2011 om 19:38:53
Ontwikkeling Torchlight II loopt vertraging opBron: WorthPlaying
Torchlight II zou eigenlijk deze lente al haar release tegemoetkomen, jammer genoeg lijkt dat nu een onhaalbare deadline voor Runic Games, de ontwikkelaar achter de Torchlight franchise.
Runic Games' CEO Max Schaefer liet in een interview weten dat door het ontwikkelen van de Xbox 360 versie van de eerste Torchlight, het tweede deel vertraging op heeft gelopen. Torchlight II zal nu waarschijnlijk pas in juli het licht zien. Gelukkig brengt dit uitstel ook goed nieuws: de (technische) verbeteringen die toegevoegd zijn aan de Xbox 360 versie van de eerste Torchlight, zullen we namelijk ook weer terugvinden in Torchlight II. Dat is dan weer een prettige meevaller. |
![]() |
Inloggen
Sluiten X
Metro: Last Light
Check de trailer
Lees de volgende artikelenScreenshotsBestel nu Metro: Last Light
Poll : Splinter Cell: Blacklist
Wat wordt jouw favoriete speelstijl in Splinter Cell: Blacklist? Ghost (confrontaties uit de weg gaan en niemand vermoorden)
Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 92 stemmen. |
||||||||
|
|





















