|
Auteur : Eefje Schietgat
woensdag 18 juli 2012 om 18:09:57
343 Industries werft mensen voor next-gen HaloBron: mcvuk.com
Erg verrassend nieuws kun je dit moeilijk noemen, maar het is toch leuk om mee te delen dat ontwikkelaar 343 industries reeds een nieuwe Halo aan het plannen is. Op Microsoft's career website staat een vacature open waarin naar een ervaren grafische designer gevraagd wordt. Deze persoon moet mee gaan werken aan de huidige en toekomstige generatie van visuals in het Halo universum.
Ervaring met DirectX 11 wordt als pluspunt vermeld wat indiceert dat er reeds aan een Halo voor de nieuwe Xbox console gewerkt wordt. De opvolger van de Xbox 360 zou volgens hardnekkige geruchten gebruik gaan maken van DirectX 11 voor de grafische presentatie van games. Halo 4 verschijnt alvast op zes november voor de goeie ouwe Xbox 360. |
![]() |
Inloggen
Sluiten X
Metro: Last Light
Check de trailer
Lees de volgende artikelenScreenshotsBestel nu Metro: Last Light
Poll : Splinter Cell: Blacklist
Wat wordt jouw favoriete speelstijl in Splinter Cell: Blacklist? Ghost (confrontaties uit de weg gaan en niemand vermoorden)
Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 26 stemmen. |
||||||||
|
|






















