|
Auteur : Matthijs Bijl
woensdag 15 augustus 2012 om 16:50:52
Sony: Details over next-gen Gran Turismo komen spoedigBron: vg247
Het is al weer een kleine twee jaar geleden dat de laatste Gran Turismo uit kwam. Na een uitermate stroeve ontwikkeling die een paar jaar langer duurde dan van te voren was verwacht, was Gran Turismo 5 uiteindelijk wel een prima eindproduct. Fans van de serie zullen ondertussen ook al weer enigszins uitgekeken zijn op de zelfde circuits en banen, en voor die personen is er vandaag goed nieuws te melden.
Details over de volgende Gran Turismo, voor het gemak maar even Gran Turismo 6 genoemd, zullen namelijk zeer binnenkort uitgebracht worden. Dit wist de baas van Sony Worldwide Studios, Shuhei Yoshida, VG247 te melden. Kazanori seems to have started talking about, so I won’t be surprised to hear more about their plans, our plans, on future Gran Turismo rather soon Er is nog nauwelijks iets bekend over Gran Turismo 6. Naar verwachting wordt het een next-gen titel, zeker wanneer in rekening wordt genomen dat Polyphone vaak niet de snelste is wat betreft het ontwikkelen van een game.
Houd GamersNET in ieder geval de komende tijd goed in de gaten voor meer nieuws over Gran Turismo 6! |
![]() |
Inloggen
Sluiten X
Metro: Last Light
Check de trailer
Lees de volgende artikelenScreenshotsBestel nu Metro: Last Light
Poll : Splinter Cell: Blacklist
Wat wordt jouw favoriete speelstijl in Splinter Cell: Blacklist? Ghost (confrontaties uit de weg gaan en niemand vermoorden)
Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 62 stemmen. |
||||||||
|
|






















