GamersNET.nl V4 Logo
GamersNET.nl V4 Games

Game nieuws van dinsdag 27 juli 2010

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 00:04:13

Script van Gears of War film wordt weer herschreven

Bron: VG247
De film gebaseerd op Gears of War werd al jaren geleden aangekondigd en lag een tijdje terug in de handen van regisseur Len Wiseman. Tot ons spijt werkt Wiseman er echter sinds April al niet meer aan. Sindsdien is het script nog niet opgepakt en daarom wil Epic Studios legende Cliff Bleszinski het script graag herschrijven en het budget van 100 miljoen dollar ook wat gangbaarder maken.

Volgens Bleszinski zou het beste script een beetje het gevoel hebben van de film District 9, terwijl Wiseman meer de kant op ging van 2012.

» Reacties [14]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 00:05:43

Warhammer 40.000: Space Marine ook naar de PC

Als het aan Relic ligt, is fan-service de beste service. Dat laten ze in ieder geval blijken door aan te kondigen dat de opkomende Warhammer RPG-game, Warhammer 40.000: Space Marine, ook beschikbaar wordt gesteld voor PC-gamers.

Voor Relic's general manager, Jonathan Dowdeswell, zijn PC-gamers nog altijd onmisbaar in de game-industrie:

“The loyal PC audience is incredibly important to us here at Relic so we are delighted to be able to announce the PC version of the game.

Een verstandige keuze, als je het ons zou vragen, aangezien je zo met minimale moeite toch een veel groter publiek kunt trekken voor je game.

» Reacties [6]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 00:04:30

Kane & Lynch 2 krijgt demo

Vandaag verscheen de demo van Kane & Lynch 2: Dog Days op zowel Xbox LIVE als PlayStation Network. In deze demo kun je het eerste level van het spel ervaren als psychopaat Lynch en los gaan in de Fragile Alliance multiplayer modus. Deze bekende modus is al een leuk spel op zich, waarin gierigheid, verraad en wraak centraal staan.

Via deze pagina kun je de demo direct toevoegen aan de downloadlijst van je Xbox 360.

» Reacties [12]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 00:05:21

Servers van Demon's Souls in ieder geval nog online tot maart 2011

Bron: VG247
De altijd even pittige RPG Demon's Souls kan niet alleen offline gespeeld worden, maar kent ook online features. Zo kunnen de avonturiers berichten voor elkaar achterlaten en is het mogelijk om te zien waar en hoe andere spelers het loodje legde.

Voor deze features zijn ook weer bepaalde internetservers nodig. De Amerikaanse uitgever Atlus liet weten dat deze servers in ieder geval tot maart 2011 online worden gehouden. Hoe het vanaf daar nog zal verlopen met deze services, is nog onbekend.

» Reacties [3]

Auteur: Michiel Brunsveld op dinsdag 27 juli 2010 om 08:10:56

Valve bant onterecht Modern Warfare 2-spelers; geeft Left 4 Dead 2 als goedmaker

Bron: VG247
De anti-cheat software van Valve heeft de laatste tijd overuren gedraaid en veel cheaters zijn onder meer uit Modern Warfare 2 verwijderd. Het bleek echter dat de software soms ook onterecht spelers uitsloot van online gamen en daarvoor heeft Valve het volgende bedacht als goedmaker, aldus een bericht van Gabe Newell:

“Hello, recently, your Steam account was erroneously banned from Call of Duty: Modern Warfare 2. This was our mistake, and I apologize for any frustration or angst it may have caused you. We have reversed the ban, restoring your access to the game. In addition, we have given you a free copy of Left 4 Dead 2 to give as a gift on Steam, plus a free copy for yourself if you didn’t already own the game.”

Onterecht gebande spelers hebben dus Left 4 Dead 2 geheel gratis gekregen als goedmakertje, zowel voor zichzelf als voor iemand anders. Dankzij Valve is er niets leuker dan onterecht veroordeeld worden...

» Reacties [20]

Auteur: Michiel Brunsveld op dinsdag 27 juli 2010 om 09:55:31

Operation Flashpoint, DiRT en GRID sequels in ontwikkeling

Bron: Eurogamer
Codemasters heeft bevestigd dat er gewerkt wordt aan nieuwe delen in de Operation Flashpoint, DiRT en Race Driver: GRID franchises. Men liet ook al een hint vallen dat er aan een "massive" nieuwe game wordt gewerkt, op basis van de nieuwe EGO engine. Senior vice-president Jamie MacDonald vertelde over de nieuwe titels, alsmede het aankomende F1 2010:

"In Southam it's full steam ahead with the next iteration in our Flashpoint series, as well as the next DiRT and GRID. It'll be interesting to see how it all pans out. The next F1 will show where EGO has got to at this stage. I think people will agree that it has probably got the best weather of any game ever seen. It is very powerful, but is also in an intricate stage right now. We are focused on EGO 2.0 at the moment, which will be coming in with a massive title that we can't talk about just yet. That will really keep us cutting-edge."

We kunnen dus genoeg verwachten van Codemasters de komende tijd.

» Reacties [15]

Auteur: Matthijs Bijl op dinsdag 27 juli 2010 om 12:31:50

Video toont de ontwikkeling van Dragon Age 2

Bron: CVG
BioWare heeft opgewonden Dragen Age fans een korte blik gegeven naar het geluid, de animaties en combat van Dragon Age 2. Tijdens een trip naar de studio waar de game namelijk ontwikkeld wordt, kreeg het tijdschrijft GameInformer de mogelijkheid om naar het ontwikkelingsproces van de game te mogen kijken.

In de video hieronder zie je daar de beelden van.

klik hier voor de gametrailer

» Reacties [5]

Auteur: Matthijs Bijl op dinsdag 27 juli 2010 om 12:38:15

Rockstar werft mogelijk mensen voor GTA V

Bron: CVG
Rockstar North heeft zeven verschillende vacatures geplaatst voor een nieuwe titel, welke misschien wel de volgende GTA zou kunnen zijn. Het bedrijf wil namelijk onder andere physics programmeurs, artiesten voor de omgevingen en mensen die voor de animaties van personen zorgen. Nu komt het echter, Rockstar North vraagt specifiek om mensen die 'professionele ervaring hebben met het ontwikkelen van een third person actie game'.

Door het feit dat Max Payne 3 bij Rockstar Vancouver ontwikkeld wordt en L.A. Noire bij Team Bondi in Australië, zijn de enige twee mogelijke games de PlayStation 3-exclusive Agent en dus een volgende GTA. Er is dus een kans dat we wellicht in de aankomende dagen of weken wel een aankondiging te horen gaan krijgen van GTA V, misschien wel op de GamesCom.

» Reacties [18]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 13:07:46

APB's Human Avatar is ready to rock

Ter ere van de launch van APB organiseerde Electronic Arts een wel erg bijzondere reclamecampagne. Internetgebruikers mochten één persoon gedurende drie weken volledig aanpassen op een aantal aspecten van zijn uiterlijk. Josh werd gekozen als 'The Human Avatar' en nu zijn haar is geknipt en hij beschikt over een piercing, een tattoo en een complete steampunk-look is hij helemaal klaar.

Hieronder is zichtbaar hoe Josh de laatste fase van zijn transformatie, de kleding en wapens, meemaakt:

klik hier voor de gametrailer


Nu Josh helemaal klaar is, kan hij beginnen met het spelen van APB. Maar of hij nou aan de kant van de Enforcers of die van de Criminals staat, is nog maar de vraag.

» Reacties [6]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 13:33:32

Ook Wii screenshots van FIFA 11

Doorgaans probeert Electronic Arts de FIFA serie op zo veel mogelijk populaire platformen uit te brengen, de Wii behoort daar natuurlijk ook toe. FIFA 11 staat dus ook voor de Wii gepland en als voorproefje daarvan hebben we hier een viertal Wii screenshots.

Bekijk de screenshots.

» Reacties [12]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 13:44:23

Meer tracks voor Guitar Hero: Warriors of Rock onthuld

Guitar Hero is niks zonder wat stevige rocknummers en daarom was het dan ook altijd even nagelbijten totdat de tracklist van Guitar Hero: Warriors of Rock bekend werd gemaakt. Een tijd terug onthulde men al een groot aantal nummers, maar de lijst blijft groeien met de volgende toevoegingen:

* Alice Cooper – “No More Mr. Nice Guy”
* Alter Bridge – “Ties That Bind”
* Atreyu – “Ravenous”
* Bad Brains – “Re-Ignition (Live)”
* Blue Öyster Cult – “Burning For You”
* Bush – “Machinehead”
* Deep Purple – “Burn”
* Edgar Winter – “Free Ride”
* Five Finger Death Punch – “Hard To See”
* George Thorogood and The Destroyers – “Move It On Over (Live)”
* Lynyrd Skynyrd – “Call Me The Breeze (Live)”
* Pantera – “I'm Broken”
* Poison – “Unskinny Bop”
* The Ramones – “Theme From Spiderman”
* Rise Against – “Savior”
* The Runaways – “Cherry Bomb”
* Steve Vai – “Speeding”
* Strung Out – “Calling”
* Styx – “Renegade”
* Sum 41 – “Motivation”
* Them Crooked Vultures – “Scumbag Blues”
* The White Stripes – “Seven Nation Army”

Van de volgende nummers werd eerder al bevestigd dat ze in de game zouden verschijnen.

* AFI – “Dancing Through Sunday”
* Anthrax – “Indians”
* Avenged Sevenfold – “Bat Country”
* Black Sabbath – “Children Of The Grave”
* Buzzcocks – “What Do I Get?”
* Children Of Bodom – “If You Want Peace... Prepare For War”
* The Cure – “Fascination Street”
* Def Leppard – “Pour Some Sugar On Me (Live)”
* Dethklok – “Bloodlines”
* Dire Straits – “Money For Nothing”
* DragonForce – “Fury of the Storm”
* Drowning Pool – “Bodies”
* Fall Out Boy – “Dance, Dance”
* Foo Fighters – “No Way Back”
* Foreigner – “Feels Like The First Time”
* The Hives – “Tick Tick Boom”
* Jane’s Addiction – “Been Caught Stealing”
* Jethro Tull – “Aqualung”
* KISS – “Love Gun”
* Linkin Park – “Bleed It Out”
* Megadeth – “Sudden Death”
* Metallica & Ozzy Osbourne – “Paranoid (Live)”
* Muse – “Uprising”
* My Chemical Romance – “I'm Not Okay (I Promise)”
* Night Ranger – “ (You Can Still) Rock In America”
* Nine Inch Nails – “Wish”
* The Offspring – “Self Esteem”
* Queen – “Bohemian Rhapsody”
* Rammstein – “Waidmanns Heil”
* The Rolling Stones – “Stray Cat Blues”
* Silversun Pickups – “There’s No Secrets This Year”
* Slayer – “Chemical Warfare”
* Slipknot – “Psychosocial”
* Stone Temple Pilots – “Interstate Love Song”
* ZZ Top – “Sharp Dressed Man (Live)”

» Reacties [27]

Auteur: Tom Kauwenberg op dinsdag 27 juli 2010 om 13:52:03

Veel chaos op screenshots Shogun 2: Total War

Shogun 2: Total War staat garant voor veel epische gevechten met stijlvolle Aziatische krijgers. Vandaag pikten we drie nieuwe screenshots van Shogun 2 op, aanschouw de chaotische actie (en de rust) op deze screens.

Bekijk de screenshots.

» Reacties [19]

Auteur: Matthijs Bijl op dinsdag 27 juli 2010 om 19:45:41

Bethesda bevestigt GamesCom line-up

Bron: VG247
Bethesda belooft weer leuke dingen te gaan tonen op de aankomende GamesCom. Vandaag bevestigde de ontwikkelaar namelijk de line-up. Het belooft wat te worden, want onder meer prominenten als Fallout: New Vegas en de grote winnaar van de E3, RAGE, zullen aanwezig zijn.

Andere titels die ook getoond worden zijn The Demon's Forge en Brink. Het is dezelfde line-up als die van de E3 vorige maand, dus hopelijk worden er weer nieuwe dingen getoond tijdens het evenement dat plaats vindt tussen 18 en 22 augustus te Keulen.

» Reacties [11]

Inloggen

Zoeken

Zoek resultaten:

Advertentie
Aflevering 37, zaterdag 28 augustus 2010
H.A.W.X. 2 minigame exclusief te spelen op GamersNET
GamersNET zoekt enthousiaste crewleden!

Poll : Motion controllers

Welke motion controller wil jij het liefst in huis hebben?

Kinect voor de Xbox 360

24%
PlayStation Move voor de PlayStation 3
18%
Ik blijf gewoon bij de Nintendo Wii
4%
Ik wil helemaal geen motion controller
55%

Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 249 stemmen.