Game nieuws van vrijdag 24 augustus 2012
Auteur: Peter Bouwman op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:00:24
Prijsvraagvrijdag: win een Far Cry 3 bobblehead!![]() Far Cry 3 was de game van Gamescom voor Leon en dat is niet onterecht. Wat is die game kleurrijk, vrij, open en actievol aan het worden! Om dat te vieren gaan wij de eerste Far Cry 3 goodie van het jaar weggeven en niet zomaar één! Het is de enige echte bobblehead van Vaas! ![]() Doe dus snel mee en wie weet bobbelt Vaas wel dagelijks op jouw bureau! » Reacties [127]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 12:09:33
GN Lunchtip: De graphics van de toekomst![]() Elke gamer vraagt zich weleens af: hoe zien de graphics van de toekomst eruit? Dat kunnen we nu natuurlijk nog niet met zekerheid zeggen, maar de makers van de iCEnhancer zijn goed op weg. Zij creëerden een mod voor GTA IV die de game bijna fotorealistisch maakt. Omdat beelden meer zeggen dan duizend woorden, raden we je aan hieronder de video te bekijken. Heb jij ook een leuke of boeiende tip voor ons? Stuur dan een mailtje inclusief je GamersNET-gebruikersnaam naar richard@gamersnet.nl. Volg GamersNET en de GN Lunchtip ook op Twitter en Facebook, want ook daar kun je jouw tips voor ons achterlaten. Eet smakelijk! » Reacties [15]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 11:38:12
I Am Alive in september naar PCBron: VG247
Ubisoft staat erom bekend veel van haar games later op de PC uit te brengen. Assassin's Creed: Revelations, Call of Juarez: The Cartel, Rayman: Origins... allemaal titels waar PC-bezitters langer op moesten wachten. Hetzelfde geldt voor I Am Alive: deze game verscheen in maart al voor de Xbox 360, maar een PC-release bleef vooralsnog uit.
Gelukkig maakte Ubisoft zojuist bekend dat PC-bezitters vanaf 13 september eindelijk met deze survival-game aan de slag kunnen. Het lange wachten wordt overigens beloond: I Am Alive beschikt op de PC over hogere resoluties, betere graphics en twee nieuwe modi. Het gaat hier om de Easy-modus, die je een onbeperkt aantal retries tot je beschikking geeft, en de Replay-modus waarin spelers elk willekeurig level opnieuw kunnen doorploegen om zo geheimen en verborgen objecten te vinden. Pre-order je de game nu, dan ontvang je bovendien de game Bloody Good Time gratis. I Am Alive krijgt een prijskaartje van €14,99 opgeplakt en is enkel digitaal verkrijgbaar. » Reacties [5]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 10:51:08
Battlefield 3 Premium-leden krijgen dit weekend dubbele XPBron: VG247
Leden van Battlefields Premium-service betalen eenmalig vijftig euro. Daarvoor in ruil krijgen ze niet alleen kosteloos alle DLC voor de game, maar ook enkele leuke extraatjes. Om mensen met een Premium-abonnement nog eens extra in het zonnetje te zetten, organiseert EA dit weekend een Dubbel XP-evenement.
Dit weekend krijgt iedereen met een Premium-abonnement voor al zijn acties het dubbele aantal XP toegekend. Daarnaast heeft DICE een ludieke actie gestart. Voor elke 5000 keer dat het Facebook-bericht (waarin de ontwikkelaar melding doet over het evenement) wordt gedeeld, verlengt DICE het Dubbel XP-evenement met 12 uur. Op het moment van schrijven is het bericht al ruim 18.000 keer gedeeld, wat betekent dat het XP-weekend sowieso wordt verlengd tot dinsdagmiddag. Check de Battlefield Blog voor een overzicht van alle extraatjes die Premium-leden deze maand kunnen verwachten. » Reacties [8]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:01:07
Peter Molyneux' Curiosity uitgesteld dankzij NASABron: VG247
Games worden regelmatig uitgesteld. Meestal ligt de reden voor de hand (tijdgebrek, de ontwikkelaar wil het spel nog oppoetsen), maar soms is de reden ook uiterst merkwaardig te noemen. Curiosity, de nieuwe app van Peter Molyneux, is daar een mooi voorbeeld van.
Curiosity had eigenlijk afgelopen woensdag al verkrijgbaar moeten zijn, maar het spel werd om onbekende redenen uitgesteld. Zojuist maakte Peter Molyneux via Twitter de oorzaak bekend: There is a problem. We can't use it because of NASA. NASA, het bedrijf dat verantwoordelijk is voor het Amerikaanse ruimtevaartprogramma, beschikt over een Marsrover die Curiosity heet (check het plaatje hieronder). Het bedrijf eist daarom dat Molyneux de naam van zijn app verandert. Deze lijkt zich echter niet zomaar gewonnen te geven en derhalve zal de app voorlopig nog niet verkrijgbaar zijn. Dit verhaal krijgt dus nog een staartje.
![]() » Reacties [5]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 11:37:51
Domeinnamen voor Assassin's Creed Initiate geregistreerdBron: CVG
Fans van Assassin's Creed worden dit najaar flink verwend. Niet alleen kunnen ze eindelijk aan de slag met een compleet nieuw deel in de franchise, er staat ook nog eens een volwaardige PlayStation Vita-game in de steigers. Bovendien heeft Ubisoft alweer plannen voor een nieuw Assassin's Creed-project, zo blijkt uit een reeks domeinnamen die onlangs zijn geregistreerd.
Het Franse bedrijf registreerde twaalf verschillende domeinnamen (waaronder AssassinsCreedInitiate.com, AssassinsInitiate.com en ACinitiate.com) die allemaal naar één titel verwijzen: Assassin's Creed Initiate. Wat dit project precies inhoudt, is vooralsnog een raadsel. Het zou hier kunnen gaan om een compleet nieuwe game, maar ook om DLC of een promotiecampagne. Ubisoft weigert vooralsnog commentaar te geven, dus er zit niets anders op dan geduldig wachten op een officiële aankondiging. » Reacties [5]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 10:51:00
Nieuwe trailer: Dishonored Dishonored - The Study of Stealth Trailer» Reacties [2]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:02:05
Gerucht: PlayStation 4 zal Ultra HD ondersteunenBron: CVG
Waar Sony nog steeds de lippen stijf op elkaar houdt als het over de PlayStation 4 gaat, wordt het internet overspoeld door geruchten. Het ene gerucht is nog wilder dan het andere en als we alles zouden geloven, zal de PlayStation 4 zelfs koffiezetten en je kleren strijken. Yahoo heeft zojuist echter een geloofwaardig gerucht de wereld ingestuurd.
Yahoo heeft uit anonieme bron vernomen dat de PlayStation 4 beelden in Ultra HD uit zal zenden. Op die manier zal het apparaat compatible worden met Ultra HD-televisies waar Sony naar verluidt aan werkt. Ultra HD ondersteunt een resolutie van 3840 bij 2160 pixels; vier keer zoveel pixels als een Full HD-televisie. Met de PlayStation 3 heeft Sony geprobeerd om blu-ray en 3D aan de man te brengen. Volgens de bron moet de PlayStation 4 consumenten over gaan halen om Ultra HD-televisies te gaan kopen. Verwacht wordt dat Sony de PlayStation 4 op de E3 van volgend jaar zal aankondigen, dus hopelijk krijgen we dan meer duidelijkheid omtrent dit onderwerp. » Reacties [18]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 10:50:50
Eerste patch Counter-Strike: Global Offensive is een feitBron: CVG
Over snelle service gesproken. Counter-Strike: Global Offensive is net verkrijgbaar en Valve heeft nu al een patch uitgebracht. Deze update optimaliseert het volume van de geluidseffecten en repareert tevens enkele bugs. Daarnaast genereren rookgranaten nu een grote rookwolk, zodat ze "effectiever zijn om plaatsen zoals de dubbele deuren in dust2 te blokkeren." Bovendien is het niet langer mogelijk om een speler te hinderen bij het planten van een bom wanneer je tussen hem en de bom in gaat staan. Check de volledige lijst met veranderingen hieronder.Linux where STEAMDIR is the directory to the steamcmd dir ( example: ~/Steam/ ) where STEAMSCRIPT is the name of the script that steamcmd should execute ( example: ~/Steam/csgo.txt ) » Reacties [1]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:03:01
The Testament of Sherlock Holmes verschijnt volgende maandBron: Eurogamer
Spoorzoekers opgelet! The Testament of Sherlock Holmes verschijnt op 20 september voor de PlayStation 3, Xbox 360 en PC. Dat maakte de uitgever, Focus Home Interactive, zojuist bekend.
In de open wereld-game The Testament of Sherlock Holmes zien we hoe 's werelds beste detective ervan wordt beschuldigd enkele ernstige misdaden op zijn geweten hebben. Sherlock houdt stellig vol onschuldig te zijn, maar het bewijs is zo overtuigend dat zelfs zijn trouwe kompaan Watson twijfels krijgt. Het doel voor Sherlock Holmes is duidelijk: zijn naam zuiveren en de koelbloedige moordenaar vinden die daadwerkelijk achter de misdaden zit. » Reacties [3]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:02:47
Tweede demo PES 2013 verschijnt volgende weekBron: Videogamer
De eerste demo van Pro Evolution Soccer 2013 verscheen in juli en ontving gemixte reacties. Omdat Konami wil bewijzen hoeveel voortgang ze sinds vorige maand hebben geboekt, maakt het bedrijf volgende week een tweede demo wereldkundig.
De demo bevat volgens Konami een reeks subtiele doch belangrijke gameplay-verbeteringen ten opzichte van de demo uit juli. Jon Murphy, de Europese teamleider van PES, vertelt: We wanted to show our hand early with PES 2013 as, frankly, there is a lot to enjoy. However, we are constantly refining the game and this second demo will show fans that we are always striving for perfection, and they will notice many additions and enhancements that bring PES 2013 even closer to matching the grace, unpredictability and skill that top-level football displays. De balans tussen verdediging en aanval is gelijkgesteld en het handmatig richten van passes is verbeterd. Daarnaast is de baan van passes verfijnd, evenals het blokkeren van verdedigers en de snelheid van schoten. Bovendien zullen de scheidsrechters situaties nu beter beoordelen; met name het bemerken van buitenspel is voor hen eenvoudiger geworden.
De demo bevat elf gelicenseerde teams en laat je wedstrijden van tien minuten spelen. Je kunt hierbij kiezen uit zes verschillende moeilijkheidsgraden, dus zowel nieuwelingen als hardcore fans worden met open armen verwelkomd. Tot slot kunnen spelers van de demo stoeien met enkele training trials. De tweede demo van Pro Evolution Soccer 2013 verschijnt 28 augustus voor de Xbox 360, 29 augustus voor de PlayStation 3 en in september voor de PC. » Reacties [5]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:02:23
Microsoft onthult haar nieuwe, kleurrijke logoBron: CVG
Na 25 jaar hetzelfde logo te hebben gehandhaafd, heeft Microsoft besloten het roer drastisch om te gooien. Het Amerikaanse bedrijf ruilt vandaag haar donkere, zwarte logo in voor een kleurrijke, trendy variant.
![]() Het nieuwe logo staat symbool voor het uitgebreide scala aan producten van Microsoft. Het vlaggetje bestaat namelijk uit vier kleuren en zoals je in onderstaande trailer kunt zien, hoort bij iedere kleur een product. Blauw symboliseert Windows, rood staat voor Office, groen representeert Xbox en geel... Tja, daar moet nog iets voor gevonden worden. Volgens Microsoft komt deze verandering van het logo voorafgaand aan "één van de belangrijkste reeksen van productlanceringen in de geschiedenis van Microsoft". Het bedrijf voegt daaraan toe: It's been 25 years since we've updated the Microsoft logo and now is the perfect time for a change. This is an incredibly exciting year for Microsoft as we prepare to release new versions of nearly all of our products. From Windows 8 to Windows Phone 8 to Xbox services to the next version of Office, you will see a common look and feel across these products providing a familiar and seamless experience on PCs, phones, tablets and TVs. Check hieronder de vrolijke trailer die het nieuwe logo introduceert.
» Reacties [16]
Auteur: Leon Kempers op vrijdag 24 augustus 2012 om 00:15:24
Auteur: Marjolein van Diejen op vrijdag 24 augustus 2012 om 03:08:00
Nieuwe trailer: Prince of Persia Classic Android Launch trailer» Reacties [3]
Auteur: Marjolein van Diejen op vrijdag 24 augustus 2012 om 03:16:00
Nieuwe gameplay: Dead or Alive 5 Helena vs. Lisa gameplay» Reacties [2]
Auteur: Marjolein van Diejen op vrijdag 24 augustus 2012 om 03:11:00
Nieuwe trailer: I Am Alive PC Announcement trailer» Reacties [2]
Auteur: Johan Lubbers op vrijdag 24 augustus 2012 om 14:48:00
Nieuwe trailer: Pro Evolution Soccer 2013 Brazilian Teams Trailer» Reacties [2]
Auteur: Caron Peeters op vrijdag 24 augustus 2012 om 14:51:33
Aflevering 3 The Walking Dead op komstBron: IGN
Nog even, en we kunnen verder met The Walking Dead-serie van Telltale. De ontwikkelaar laat weten dat de derde aflevering, genaamd "Long Road Ahead", op het punt van verschijnen staat.
In een korte verklaring meldt een vertegenwoordiger van Telltale het volgende: Episode Three: Long Road Ahead is in submission with our first party partners and we are anxiously awaiting a release date to be confirmed. We anticipate that this could be as soon as next week, and as soon as we have a confirmation on all platforms, we'll be letting everyone know as soon as it happens. Naast dit heugelijke nieuws kwam ook aan het licht dat er twee nieuwe karakters, Christa en Omid, aan de cast worden toegevoegd. Wanneer de exacte releasedatum van Episode Three: Long Road Ahead bekend wordt gemaakt, zullen we hier uiteraard direct melding van maken.
» Reacties [5]
Auteur: Richard Leurs op vrijdag 24 augustus 2012 om 15:20:46
Rockstar toont weer vier verbijsterende screenshots van Grand Theft Auto VBron: Rockstargames.com
Rockstar is deze week lekker bezig, want het bedrijf heeft al heel wat mooie screenshots van Grand Theft Auto V vrijgegeven. Vandaag zijn er weer vier nieuwe plaatjes aan de collectie toegevoegd. Dit keer lijken actievolle ontsnappingen het thema te zijn. Check snel de nieuwe schoonheid van GTA V.
Bekijk de screenshots. » Reacties [45] |
![]() |
Poll : Splinter Cell: Blacklist
Wat wordt jouw favoriete speelstijl in Splinter Cell: Blacklist? Ghost (confrontaties uit de weg gaan en niemand vermoorden)
Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 49 stemmen. |
||||||
|
|














