Game nieuws van woensdag 17 oktober 2012
Auteur: Daniël de Zwart op woensdag 17 oktober 2012 om 17:53:46
Teaser van SEGA belooft morgen informatieBron: VG247
SEGA heeft een vreemde, mysterieuze teaser losgelaten die iets nostalgisch moet gaan onthullen. Het filmpje toont het logo van SEGA, '2x5' en 'See you tomorrow' en wat dit inhoudt zullen we morgen te horen krijgen.
Misschien is het een aankondiging of nog een teaser voor een reboot of een oude game die uitgebracht wordt. De teaser bevat in ieder geval geluid en daaruit lijkt er iets van Sonic naar voren te komen. Wel gingen er geruchten voor een digitale release van Sonic The Fighters, Fighting Vipers en Virtua Fighter 2. Morgen maken we alles mee, en voor nu hebben we de teaser. » Reacties [4]
Auteur: Julian Schürgers op woensdag 17 oktober 2012 om 20:48:10
Eerste uitbreiding Forza Horizon brengt rallyrijdenBron: GameSpot
Turn 10 Studios en Playground Games hebben de eerste uitbreiding voor Forza Horizon aangekondigd. Forza Horizon Rally, zoals de uitbreiding wordt genoemd, brengt het rallyrijden naar de nog niet eens verschenen game. De uitbreiding brengt het authentieke rallyrijden naar de wegen van Colorado, de stad waar Forza Horizon zich afspeelt. Het typische rallyrijden wordt versterkt met de bijrijder, ook wel bekend als de navigator.
Forza Horizon zelf verschijnt volgende week. Binnenkort kunnen jullie dus de review verwachten, voor nu is er de preview. De uitbreiding zelf kost omgerekend ongeveer 15 euro, maar is voor de eigenaar van een seizoen pass van Forza Horizon natuurlijk gratis. Aan het einde van het jaar, 18 december, moet Forza Horizon Rally in de digitale winkels liggen. » Reacties [4]
Auteur: Tom Kauwenberg op woensdag 17 oktober 2012 om 18:28:29
Minecraft krijgt officiële Far Cry 3 wereld en bijbehorend texture packBron: GamesPress
Vandaag maakte Ubisoft bekend dat het bedrijf een eigen wereld en texture pack voor Minecraft uit zal brengen, alles in de stijl van Ubisofts eigen shooter: Far Cry 3.
Op de Far Cry 3 eilanden zullen Minecraft-spelers hun sandbox game kunnen ervaren met een Far Cry sausje: de omgeving, wapens en gereedschappen zijn allemaal aangepast om de vibe van de bloederige shooter te weerspiegelen. Spelers kunnen zelfs in de wereld kennis maken met personages als Jason, Vaas en Citra, allemaal uiteraard nagemaakt in Minecrafts eigen, blokkerige stijl. Over de unieke wereld liggen naar verluidt meer dan 50 verschillende easter eggs verstopt, die allemaal zouden moeten verwijzen naar elementen uit Far Cry 3. De officiële Far Cry 3 wereld voor Minecraft werd gemaakt door gerenommeerd Minecraft modder Michael Lambert, beter bekend als Sacr3, de maker van Newcraft City. Pixelartists Axel Janssen en Yohann Delcourt waren verantwoordelijk voor het leveren van nieuwe textures, die Minecraft net iets meer doen denken aan het kleurrijke maar toch serieuze stijltje van Far Cry 3. De Far Cry 3 content voor Minecraft zal gratis te downloaden zijn vanaf 26 oktober op de officiële Far Cry website. Het betreft hier wel uitsluitend een modificatie van de PC-versie van Minecraft. De kans dat een zelfde soort mod ook Minecraft: Xbox 360 Edition aandoet, lijkt bijzonder klein. Ubisoft gaf ook de volgende crossover artwork-beelden mee met de aankondiging. Zo kunnen we alvast een beetje in de stemming komen voor deze bijzondere promotie van Ubisofts shooter: Bekijk de screenshots. » Reacties [8]
Auteur: Caron Peeters op woensdag 17 oktober 2012 om 18:44:57
Carmageddon vandaag gratis te krijgen voor iOSBron: Eurogamer
Goed nieuws voor fans van Carmageddon, de klassieke autoreller uit 1997: de game is vanaf vandaag verkrijgbaar voor iOS. En dat is niet alles. Als dank voor de steun op Kickstarter is de game vandaag gratis te halen. Vanaf morgen zal de game tijdelijk voor 1.99 euro verkrijgbaar zijn. Daarna zal er een standaard prijs vastgesteld worden.
De iOS-port van Carmageddon werd ontwikkeld door Stainless Games, de oorspronkelijke ontwikkelaar van de controversiële racer uit 1997. De studio is opgetogen over het resultaat van de port: We're really delighted with the results of our hard work on updating the original game for the new generation of touchscreen devices. The gameplay has been improved over the original. And as well as recapturing the 'feel' of the original game's PC and Mac controls, we've been able to add intuitive gesture commands and choice of editable control methods. Inmiddels is er ook een versie voor Android in ontwikkeling. Deze zal vermoedelijk rond de jaarwisseling verschijnen.
» Reacties [6]
Auteur: Peter Bouwman op woensdag 17 oktober 2012 om 10:43:28
GN videopreview Call of Duty: Black Ops II Hands-on» Reacties [2]
Auteur: Julian Schürgers op woensdag 17 oktober 2012 om 11:16:42
Deadly Premonition: The Director's Cut aangekondigd voor PlayStation 3Bron: VG247
Een speciale versie van Deadly Premonition is aangekondigd. The Director's Cut moet begin 2013 verschijnen, exclusief voor de PlayStation 3.
De versie van de in 2010 uitgekomen horror-game bevat alle uitbreidingen, een nieuw scenario bedacht door de maker Hidetaka 'Swery' Suehiro, een verbeterd gameplay-systeem en HD-graphics. De ontwikkelaar noemt het 'een liefdesbrief naar de fans en een update voor de nieuwkomers.' Het origineel verscheen in 2010. De game van ontwikkelaar Access Games ontving redelijke scores en staat daarmee op een gemiddelde van 68 uit 100 op Metacritic. » Reacties [1]
Auteur: Johan Lubbers op woensdag 17 oktober 2012 om 00:15:00
Nieuwe trailer: 007 Legends Launch Trailer» Reacties [8]
Auteur: Richard Leurs op woensdag 17 oktober 2012 om 00:01:16
Nieuwe trailer: Call of Duty: Black Ops II Launch Trailer» Reacties [8]
Auteur: Eefje Schietgat op woensdag 17 oktober 2012 om 10:47:14
Call of Duty: Black Ops II is meest gereserveerde game ooitBron: IGN.com
Black Ops II is aardig op weg om weer alle records te verpulveren. Gamestop, één van de grootste winkelketens als het op gaming aankomt, laat weten dat de game een record aantal pre-orders heeft verzameld.
GameStop-president Tony Bartel laat weten dat de verwachtingen bij de consument voor het spel enorm zijn en dat Black Ops II het meest gereserveerde spel ooit is. Wanneer Call of Duty: Black Ops II op 13 november in de rekken verschijnt zal het waarschijnlijk de snelst verkopende game aller tijden worden. Gamers die een pre-order geplaatst hebben krijgen een exclusieve map genaamd Nuketown 2025 als extraatje. » Reacties [14]
Auteur: Leon Stougie op woensdag 17 oktober 2012 om 11:38:33
Ubisoft bouwt Far Cry 3-map na in MinecraftBron: CVG
Minecraft is een ongelofelijk populaire indiegame en ook bij Ubisoft weet men het spel op waarde te schatten. Op 26 oktober zal het bedrijf namelijk een op Far Cry 3 geïnspireerd universum als gratis download voor de PC-versie van Minecraft aanbieden.
Door dit pakket zal de wereld in Minecraft een Far Cry 3 skin krijgen, waarbij de hele wereld gebaseerd is op Far Cry 3. Ook worden er door de download karakters en wapens uit het universum van de shooter toegevoegd. Tot slot zal het Far Cry 3-pack ook nog eens vijftig easter eggs bevatten. » Reacties [7]
Auteur: Richard Leurs op woensdag 17 oktober 2012 om 12:12:53
GN Lunchtip: Check vier uur multiplayer gameplay van een Assassin's Creed III marathon![]() De onderstaande video is wat lang om tijdens je lunch helemaal te kijken, maar meer dan vier uur aan Assassin's Creed III multiplayer gameplay is dan ook wel heel veel. Machinima mocht een multiplayer marathon houden en heeft deze online gezet. Voor de Assassin's Creed-fans heerlijk om even doorheen te skippen. We bedanken Coen aka Verluci voor zijn tip! Heb jij ook een leuke of boeiende tip voor ons? Stuur dan een mailtje inclusief je GamersNET-gebruikersnaam naar richard@gamersnet.nl. Volg GamersNET en de GN Lunchtip ook op Twitter en Facebook, want ook daar kun je jouw tips voor ons achterlaten. Eet smakelijk! » Reacties [4]
Auteur: Johan Lubbers op woensdag 17 oktober 2012 om 14:51:00
Nieuwe trailer: Animal Crossing 3DS Overview Trailer» Reacties [1]
Auteur: Daniël de Zwart op woensdag 17 oktober 2012 om 13:33:54
Prijsdaling PlayStation 3 dit jaar is onwaarschijnlijkBron: VG247
Sony Computer Entertainment zal geen prijsverlaging inzetten op haar PlayStation 3, zo denken diverse analisten in de game-industrie. Het Japanse bedrijf is al in prijs gedaald in het derde kwartaal van 2011, dus het is onwaarschijnlijk dat de PlayStation 3 weer goedkoper wordt. Sony zal geen slechte verkopen hebben, maar volgens IDC Research’s Lewis Ward moeten we niet vreemd opkijken als Sony als derde uit de feestdagen komt. Sony dropped their console prices $50 in 3Q11 so I don’t expect another price cut this holiday season. I don’t think Sony will have terrible game sales results this holiday season but I also won’t be surprised if they come in third when it’s all said and done Ook is de afweging een punt van nadenken. Hoeveel impact heeft het daadwerkelijk op de verkopen als de console weer in prijs daalt? Niet veel, aldus PJ McNealy van DWR Research. Sony is zich daarnaast aan het herstellen van tegenvallende cijfers, dus het bedrijf doet er slim aan bundels te gaan verkopen met de nieuwe PlayStation 3 'Super Slim'. Sony is trying to minimize losses right now after posting terrible financial results in the past year. I think the solutions for them right now are more focused on a slim PS3 with bundles. De focus op de bundels is slimmer dan een prijsdaling, met het oog op een mogelijke aankondiging van de PlayStation 4 volgend jaar. Als deze console namelijk wordt aangekondigd, is Sony haast wel verplicht de huidige spelcomputer voor minder aan te bieden. If they cut the price now, they’ll just have to cut it again when they announce PS4. So maybe they are thinking ‘Let’s limp this through until the announcement’ and then they’ll do the next price cut similar to what Nintendo did with Wii in front of Wii U. Is die strategie slimmer of moet Sony ook nu gewoon de PlayStation 3 goedkoper maken?
» Reacties [4]
Auteur: Daniël de Zwart op woensdag 17 oktober 2012 om 13:41:12
Bethesda laat niets vrij over Dragonborn DLCBron: VG247
Gisteren doken geruchten op over een Dragonborn DLC voor The Elder Scrolls V: Skyrim, met onder andere dragon mounts, nieuwe quests en het Morrowind-eiland Solstheim.
Echter, ontwikkelaar Bethesda houdt haar lippen stijf op elkaar. Toen onze bron naar verheldering vroeg, reageerde het bedrijf simpelweg met een 'no comment'. Er zit vast een staartje aan dit verhaal. » Reacties [6]
Auteur: Daniël de Zwart op woensdag 17 oktober 2012 om 18:01:29
Child of Eden-ontwikkelaar vertrekt uit de game-industrieBron: VG247
De maker van Rez en Child of Eden, Tetsuya Mizuguchi van ontwikkelaar Q Entertainment, heeft door laten schemeren dat hij bij de studio vertrekt en iets heel anders gaat doen. Mizuguchi blijft adviseur voor het bedrijf, maar verder verlaat hij de game-industrie om als professor op de Keio University aan de slag te gaan. Right now Mizuguchi does not produce the games. He’s now more of a spokesperson. He’s not developing stuff right now. Hoewel Mizuguchi geen games meer zal ontwikkelen en zich terugtrekt uit de Board of Directors van Q Entertainment, is het niet heel verkeerd hem als docent te hebben als je Graduate School of Media Design studeert.
Wij wensen hem veel succes en wie weet stuurt hij veel pareltjes van studenten de wereld in. » Reacties [1]
Auteur: Wester Wagenaar op woensdag 17 oktober 2012 om 14:37:44
Tales of Xillia laat zich zien op kleurrijke screenshotsNamco Bandai heeft vanwege de Comic-Con van New York enkele nieuwe Engelstalige screenshots van Tales of Xillia vrijgegeven, waarbij we de diverse personages en kleurrijke omgevingen mogen bewonderen.De game zal in 2013 richting het Westen moeten komen en doet enkel de PlayStation 3 aan. De laatste game van de reeks die in Europa verscheen was het uiterst sterke Tales of Graces f. Bekijk de screenshots. » Reacties [1]
Auteur: Caron Peeters op woensdag 17 oktober 2012 om 14:46:48
Pikmin 3 verschijnt in maart 2013Bron: CVG
De Nintendo Wii U staat voorafgaand aan zijn release al bekend om zijn kleurrijke games. Pikmin 3 is een titel die zeker in dat illustere rijtje thuishoort. Nintendo laat weten dat de game in de lente van 2013 gaat verschijnen.
Pikmin 3 stond vooraf al gepland om te verschijnen tijdens de lanceerperiode van de Wii U. Deze begint op 18 november (de Amerikaanse releasedatum van de Wii U) en loopt door tot 31 maart 2013. Deze periode in acht nemend, zal Pikmin 3 vermoedelijk rond het einde van maart 2013 in Europa verschijnen. Vanaf 30 november is de Wii U in Nederland verkrijgbaar. » Reacties [1]
Auteur: Wester Wagenaar op woensdag 17 oktober 2012 om 15:20:44
Nieuwe trailer: One Piece: Pirate Warriors Ace Trailer (DLC #4)» Reacties [1]
Auteur: Wester Wagenaar op woensdag 17 oktober 2012 om 15:41:34
Nieuwe trailer: Rocksmith Classic Rock Pack Trailer» Reacties [3]
Auteur: Caron Peeters op woensdag 17 oktober 2012 om 15:39:06
USB opslagcapaciteit Xbox 360 verdubbeld naar 32 GBBron: Videogamer
De opslagcapaciteit van USB-sticks voor de Xbox 360 zal na de laatste dashboard-update worden vergroot naar 32 GB. Dit is goed nieuws voor Xbox 360-spelers die gebruik maken van een harddisk met beperkte ruimte.
Sinds de mogelijkheid om USB-sticks te gebruiken door Microsoft werd geïntroduceerd, werd de opslagcapaciteit altijd beperkt tot 16 GB. Dit ongeacht de werkelijke capaciteit van de USB-stick in kwestie. De verdubbeling naar 32 GB is natuurlijk goed nieuws voor Xbox 360-gebruikers met beperkte opslagmogelijkheden en maakt van de USB-stick een aantrekkelijk alternatief voor een grotere harddisk. » Reacties [6]
Auteur: Tom Kauwenberg op woensdag 17 oktober 2012 om 17:03:32
Top-down horror op screenshots Silent Hill: Book of MemoriesBron: GamesPress
Halloween ligt op de loer, dus het is weer de hoogste tijd om te griezelen. Konami geeft alvast een voorzetje door met deze screenshots van Silent Hill: Book of Memories op de proppen te komen. Typisch Silent Hill griezelig, maar dan in top-down perspectief op je PS Vita. Zo heb je altijd een beetje horror bij de hand.
Bekijk de screenshots. » Reacties [3]
Auteur: Tom Kauwenberg op woensdag 17 oktober 2012 om 17:06:07
Laatste update voor PlayStation Network in beeld gebrachtBron: GamesPress
Vanaf vandaag is de nieuwste update voor PlayStation Network te downloaden. Deze update voorziet met name de PlayStation Network Store van een nieuw likje verf en maakt de gehele interface van het systeem net wat strakker. Films, demo's en downloadbare titels zijn vanaf nu makkelijker terug te vinden en binnen te halen.
Mocht je de update nog niet binnen kunnen halen, dan zijn hier wat officiële beelden terug te vinden van hoe het PlayStation Network er vandaag de dag uitziet. Wat denken jullie van de huidige veranderingen? Bekijk de screenshots. » Reacties [9]
Auteur: Tom Kauwenberg op woensdag 17 oktober 2012 om 17:16:40
NIKE+ Kinect Training keert terug met atletische screenshotsBron: GamesPress
Rekken, strekken push- en sit-ups: met NIKE+ Kinect Training probeert je Kinect sensor je om te bouwen tot een volwaardig atleet. Zo werd de game in ieder geval groots aangekondigd afgelopen zomer, tijdens Microsoft's persconferentie voorafgaand aan E3. Na de persconferentie bleef het echter angstvallig stil rondom de fitnessgame...
Nu keert NIKE+ Kinect Training echter terug. Microsoft heeft namelijk een groot aantal nieuwe, afgetrainde screenshots van de game vrijgegeven. En zo te zien mogen we straks flink gaan zweten met deze game. Bekijk de screenshots. » Reacties [1]
Auteur: Tom Kauwenberg op woensdag 17 oktober 2012 om 17:53:47
Ubisoft sleept Black Eyed Peas voor de rechterBron: GamesRadar
Het is aan de Black Eyed Peas te danken dat er de afgelopen tijd geen officiële Black Eyed Peas game meer is verschenen. Dat klinkt wat opvallend, maar niets is minder waar. Ubisoft ging namelijk een tijdje terug een partnership aan met de populaire muziekgroep om officiële Black Eyed Peas games te produceren. Deze samenwerking bracht eerder The Black Eyed Peas Experience voor Wii en Xbox 360 voort, maar sindsdien zijn er geen games meer verschenen die gekoppeld waren aan de groep, en dat is volgens Ubisoft te wijten (of danken) aan de Black Eyes Peas zelf. Where is the Love voor Ubisoft dan toch?
Ubisoft beweert dat het bedrijf in totaal $233,000 gestoken zou hebben in een Black Eyed Peas game voor iOS apparaten. De game zou volgens Ubisoft in maart opgegeven zijn ter goedkeuring bij BEP Music, het label van Black Eyed Peas. Normaliter is het dan de bedoeling dat de game dan binnen een werkdag of tien goedgekeurd wordt, maar de labelmaatschappij liet niet van zich horen, zelfs na een veelvoudig herhaalde verzoeken vanuit Ubisoft. Zonder de goedkeuring en financiële steun van de Black Eyed Peas kan de iOS game niet uitgegeven worden. Inmiddels heeft de Franse uitgever genoeg van het wachten en wordt BEP Music zelfs voor de rechter gesleept. Let's get it started... Volgens Ubisoft zelf is het bedrijf nu ruim $1,000,000 misgelopen door de miscommunicatie tussen beide bedrijven en zal de verloren winst, als BEP Music niet snel reageert, ook blijven toenemen. Ubisoft eist van BEP Music dat zij op zullen draaien voor de Boom Boom Pow schadeclaim. "As a direct and proximate result of BEP Music's breach of contract, Ubisoft has suffered damages in an amount in excess of $1,000,000, which not only includes Ubisoft's out-of-pocket development costs, but also the profits Ubisoft has lost and will continue to lose as a result of BEP Music's breach of contract." Aldus de officiële samenvatting van Courthouse News Service. Als BEP Music en Ubisoft dit niet snel opgelost krijgen, dan zal het partnership beëindigd worden en zal The Black Eyed Peas Experience de enige game zijn die de samenwerking tussen beide partijen ooit heeft voortgebracht. Als Ubisoft de Black Eyed Peas game voor iOS niet op de markt kan zetten, wat zouden ze dan gaan doen met all that junk, all that junk inside their trunk?
I Gotta Feeling dat dit verhaal nog een staartje krijgt... » Reacties [3] |
![]() |
Inloggen
Sluiten X
Metro: Last Light
Check de trailer
Lees de volgende artikelenScreenshotsBestel nu Metro: Last Light
Poll : Japanse games
Hou jij van Japanse games?
Klik op één van de opties om te stemmen. In totaal zijn er al 364 stemmen. |
||||||||
|
|






















