Ach, wij hebben onze Xbox One X al binnen. No hard feelings whatsoever, ik kan juist wel genieten van dit soort pakketten.
Maar ja, ergens is het ook logisch dat tegenwoordig YouTubers/influencers de grotere cadeautjes ontvangen. Over het algemeen hebben zij een groter en actiever bereik, dus snap ik dat bedrijven daar gretig op in willen springen. De vraag is alleen of het genoeg oplevert qua extra verkopen of vergrote awareness, gezien de meeste YouTubers een relatief jong (en dus niet bepaald financieel afgeladen) zijn.
Daartegenover staat natuurlijk wel dat veel volgelingen van influencers sneller happig zijn op een 'ik zie het hier dus ik wil het ook'-gevoel. Interessante wisselwerking om op in te haken.